Palopa Deken Mathilda Medium, Walnut
Niet verkrijgbaar
Je winkelwagentje is leeg!
De Mathilda hondendeken van Palopa is een praktische en stijlvolle fleece deken die comfort biedt aan honden van elke grootte. Ze nodigt uit tot ontspannen, opwarmen of slapen en brengt rust en gezelligheid in het dagelijkse hondenleven – thuis en onderweg.
De deken is uitgevoerd in sobere, moderne kleuren en heeft twee verschillende structuren, elk aan een kant. Zo past ze niet alleen mooi in elk interieur, maar voelt ze ook aangenaam aan voor je hond. Leg haar open op de vloer voor isolatie tegen koude ondergrond, of gebruik haar als beschermlaag over zetel, fauteuil of hondenbed.
Dankzij haar robuuste afwerking en onderhoudsvriendelijke eigenschappen is de Mathilda ideaal voor dagelijks gebruik en makkelijk schoon te houden.
Zacht & veelzijdig: fleece met twee structuren, voor comfort en stijl
Effen kleuren: neutrale tinten die passen in elk interieur
Praktisch ontwerp: geschikt voor op de vloer, in de auto of als meubelbescherming
Warm en geborgen: houdt je hond behaaglijk en beschermd tegen kou
Gemakkelijk onderhoud: wasbaar op 30 °C en geschikt voor de droogkast
Materiaal: robuuste, duurzame fleece (volledige samenstelling indien beschikbaar)
Productie: Ontwikkeld in samenwerking met hondenexperts
Variant | |
Variant | Walnut |
Kenmerken | |
Afmeting | 75 × 90 × 0,3 cm |